Na atrakcyjność kobiety w oczach panów ma wpływ nie tylko jej zewnętrzny wizerunek, ale również cechy osobowości i charakteru.

Czy znak zodiaku wpływa na urodę każdego z nas? Niedosłownie.

Kobiety spod znaku Byka, Panny, Wagi, Bliźniąt Wodnika według statystyk – są najbardziej atrakcyjne oczami mężczyzn. Jeżeli Twój znak zodiaku nie odpowiada żadnemu z powyższych, nie martw się! Jesteś nie mniej atrakcyjna od innych!

Każdy z nas zna powiedzenie ,,Nie piękno się liczy, lecz wnętrze”. Każdy z nas będzie mieć inne zdanie na ten temat. Kogokolwiek nie zapytamy, każdy stwierdzi, że charakter gra pierwsze skrzypce. Doskonale wiemy, że to nie prawda. To uroda rzuca się pierwsza w oczy – przecież mijając człowieka nie poznajemy jego charakteru.

Tutaj wyłania się kolejne powiedzenie ,,każda zmora znajdzie swego amatora”. A dlaczego? Każdy z nas ma inne standardy dotyczące ulubionej urody. Jedni lubią blondynki, drudzy – szatynki. Zadbany człowiek, jest zawsze piękny.

Cechy atrakcyjności

Magazyn ,,Cosmopolitan” wydał artykuł, który zawiera informację o konkretnych znakach zodiaku. Są one utożsamiane z poziomem atrakcyjności a nawet piękna. Każdy z osobna inaczej postrzega estetykę piękna. Jedne kobiety wkładają mnóstwo pieniędzy w operacje plastyczne – i to według nich jest definicja piękna. Druga grupa ludzi katuje się dietami, ćwiczeniami – i stawiają na własnoręcznie wyrobione zdrowie i ciała.

Co wpływa na naszą urodę?

Copy
You might also like

Comments are closed.

error: Content is protected !!