Twoja skóra wróci do stanu młodości nawet w wieku 60 lat. Angielski rytuał piękna – działa na każdego.

Angielski rytuał piękna można zastosować na własnej skórze niezależne od posiadanego wieku. To stary, ale jakże skutecznie działający sposób na młody wygląd skóry.

To czteroetapowy proces pielęgnacji skóry. Zaleca się wykonanie zabiegu wieczorem, ponieważ skóra w czasie snu jest zregenerowana i jednocześnie odnawiana.

Należy przygotować cztery kubki.

Do pierwszego włożyć 2 łyżki pokruszonych płatków owsianych i 2 łyżki oleju roślinnego. Wszystko dokładnie wymieszać. W drugim kubku połączyć jedno małe, starte jabłko bez skórki z 1 łyżeczką soku z cytryny oraz jedną łyżką płynnego miodu.

W trzecim kubku przygotować mieszankę składającą się ze 100 ml kefiru lub jogurtu naturalnego i jedną łyżeczką soli morskiej. W czwartym kubku należy zaparzyć mocną herbatę rumiankową.

Wieczorem dokładnie oczyścić twarz, szyję oraz dekolt i wmasować zawartość pierwszego kubeczka. Produkt pozostawić na 5 minut.

Bezpośrednio po upływie tego czasu nałożyć zawartość drugiego kubka i po wmasowaniu pozostawić na około 5 – 7 minut. Nasączonym trzecim kubkiem na waciku lub gąbce przetrzeć skórę. Pozostałości kefiru zmyć przygotowaną herbatą. Skórę wytrzeć dokładnie do sucha.

W celu widocznych efektów, rytuał piękna zaleca się przeprowadzać dwa razy w tygodniu przez dwa miesiące.

Po wykonaniu zabiegu skóra będzie nie tylko aksamitna, nawilżona i miękka w dotyku, ale również świetnie wygładzona. Warto wypróbować ten sprawdzony i stary przepis na idealną skórę, a następnie podzielić się nim z innymi. Dzięki niemu nie trzeba wydawać dużo pieniędzy na drogie kosmetyki do pielęgnacji.

Wystarczy zastosować odrobinę podstawowych składników, które zapewne każdy zawsze posiada w swoim domu. Efekt będzie zadowalający.

Copy
You might also like

Comments are closed.

error: Content is protected !!