Nie poznasz się w lustrze: Oto skuteczna zrównoważona dieta – schudłam 4 kg w 2 tygodnie.

Chcesz schudnąć z bioder pięć kilogramów wciągu dwóch tygodni? Pomyśl o Zrównoważonej Diecie, która zawsze jest skuteczna a jednocześnie nie powoduje wilczego głodu.

Na temat odchudzania krąży wiele szkodliwych mitów, jak ten, który mówi o tym, że wystarczy przestać jeść, żeby schudnąć. Niestety jest to twierdzenie ze wszech miar szkodliwe, albowiem głodówka w czasie odchudzania powoduje późniejszy efekt jo-jo, a przede wszystkim jest szkodliwa dla zdrowia.

W odchudzaniu ważny jest sposób w jaki dostarczamy organizmowi najpotrzebniejsze składniki odżywcze. Zrównoważona Dieta, to taki sposób odżywiania, który dostarcza wszystkich potrzebnych składników w odpowiednich proporcjach.

Zasadą w tej diecie jest ograniczenie kalorii i zmniejszenie porcji. Jednak posiłków jest więcej i są one urozmaicone, przez co głód nie jest zbytnio odczuwalny. Samopoczucie jest dobre a waga spada w dół.

Przykładowym jadłospisem, może być ten pięciodniowy, który doskonale pokazuje na czym polega ta dieta.

Dzień pierwszy.

Każdy dzień zaczynamy od wypicia szklanki wody z sokiem cytrynowym. Na śniadanie zjadamy beztłuszczowy jogurt z łyżką owsianych otrębów. Do tego dwa jajka w dowolnej postaci.

Po godzinie można napić się ulubionej herbaty lub kawy, jednak warto zrezygnować z cukru. Obiad to 150 gramów ugotowanej piersi kurczaka z zieloną sałatką z rukolą i warzywami. Do kurczaka kromka pełnoziarnistego chleba. Kolacja to 350 gramów marchewkowej zupy i herbata.

Dzień drugi.

Copy
You might also like

Comments are closed.

error: Content is protected !!