Domowa maseczka przeciwzmarszczkowa z dostępnych w kuchni składników: Odżywia i odmładza pozostawiając skórę piękną i miękką.

Domowa maseczka przeciwzmarszczkowa

Taką maseczkę jesteś w stanie wykonać samodzielnie i co więcej za pomocą składników, które znajdziesz we własnej kuchni. Naturalny skład to od lat jedna z najlepszych cech produktów polecanych kobietom, które chcą zadbać o cerę i nie mieć zmarszczek.

Zabiegi w salonach wiążą się z dużym wydatkiem oraz niektóre z nich są inwazyjne i wymagają na przykład nakłuć igłami. A to nie jest przyjemne. Naturalna maseczka może przynieść naprawdę dobre rezultaty i co więcej jest bez inwazyjna.

Aby przygotować domową maseczkę przeciwzmarszczkową należy przygotować następujące składniki:

  • jedno żółtko,
  • jedną łyżkę stołową oliwy z oliwek,
  • 10 ml miodu,
  • jedną łyżkę stołową wywaru z rumianku,
  • jedną łyżkę stołową oleju kokosowego.

Sposób przygotowania:

Na początek rozbij jajko i oddziel żółtko od białka. Białko nie będzie potrzebne aczkolwiek żółtko tak.

Przełóż żółtko do niewielkiej wielkości miski. Następnie dodaj oliwę, miód, olej kokosowy i dobrze wszystko razem wymieszaj. Na koniec całość należy podlać wywarem z rumianku, który został wcześniej wystudzony.

Całość ponownie należy porządnie wymieszać aż uzyska jednolitą masę następnie tak przygotowane maseczkę należy nakładać na skórę twarzy przed snem, czyli na noc.

Jak nakładać maseczkę:

Na początku należy oczyścić twarz i dokładnie zmyć makijaż. Następnie należy nałożyć maseczkę na całą twarz oraz szyję, jednocześnie omijając okolice oczu. Do nakładania maseczki najlepiej użyć pędzelka, wtedy maseczka zostanie równomiernie rozprowadzana. Gdy maseczka jest na twarzy należy ją do delikatnie wmasować w skórę i pozostawić na noc.

Aby maseczka nie pozostała na poduszce można poduszę przykryć ręcznikiem. W ten sposób nawet jeżeli maseczka zejdzie nam twarzy podczas nocnego wiercenia się nie pobrudzi nam pościeli. Maskę należy nakładać raz w tygodniu przez okres jednego miesiąca wtedy efekty kuracji będą zauważalne.

Cała kurację można powtarzać co jakiś czas i cieszyć się piękną cerą bez zmarszczek.

Copy
You might also like

Comments are closed.

error: Content is protected !!