Pożegnaj się z bólem raz na zawsze. Jeśli cierpisz na rwę kulszową lub ból pleców – zastosuj to lekarstwo.

Czym tak naprawdę jest rwa kulszowa? W ten sposób, nazywa się ból w okolicach bioder, pośladków, dolnego odcinka pleców, na skutek podrażnienia nerwu kulszowego.

Jest to dość częsta przypadłość, zwłaszcza w dzisiejszych czasach, kiedy mamy do czynienia z plagą siedzenia, a przebywanie zbyt długo w pozycji siedzącej, szczególnie obciąża odcinek lędźwiowo – krzyżowy.Jak rozpoznać, że ten problem dotyczy właśnie Ciebie? Jeśli drętwieją Ci nogi lub masz problem z poruszaniem nimi. Czujesz ból, rozchodzący się od dolnej części pleców, w stronę biodra lub pośladków.

Czujesz dyskomfort podczas chodzenia i w pozycji stojącej, a z kolei siedzenie staje się wręcz nie do wytrzymania, to bardzo prawdopodobne, że masz do czynienia, z podrażnieniem nerwu kulszowego. Na szczęście można ten problem łatwo, szybko rozwiązać i to nez obciążania portfela.

Chcemy zachęcić Cię do spróbowania domowej roboty lekarstwa, którego wykonanie jest bardzo szybkie, a przy tym niezwykle proste.

Jedyne czego potrzebujesz to:

  • czosnek (4 ząbki)
  • mleko (200 ml)
  • miód (1 łyżeczka)

Wykonanie specyfiku, polega na zmiażdżeniu lub posiekaniu czosnku do garnka, gdzie następnie lekko należy go podgrzać, potem dodać mleka i całość zagotować. Na koniec można dodać miodu, dla uzyskania słodszego smaku, jednakże nie jest to konieczne.

Czosnek jest znany jako superfood, dzięki swoim wyjątkowym właściwościom, leczniczym i przeciwzapalnym. Jak się okazuje, przyczynia się również do zmniejszania obrzęków. Dla uzyskania najlepszych efektów, mieszankę, należy spożywać codziennie, raz dziennie.

Do takiej kuracji warto dodać ruch, w postaci rozciągania. Przy sumiennym i regularnym stosowaniu się do zaleceń, problem powinien kompletnie zniknąć.

Copy
You might also like

Comments are closed.

error: Content is protected !!