Domowe lekarstwo na pajączki – skuteczny sposób na pozbycie się ich. Stosuj je i zapomnij o brzydkich nogach.

Popękane żyłki na nogach są dolegliwością spotykającą coraz więcej osób. Przyczynami tych nieestetycznych zmian na nogach mogą być nadwaga czy też zmiany hormonalne.

Żadna z osób nie jest z ich posiadania zadowolona, jednak obecnie w prosty sposób można zmniejszyć ich widoczność bądź całkowicie się ich pozbyć! Wspomniane fioletowe przebarwienia na nogach są bardzo nieprzyjemne dla oka, a ponadto potrafią także sprawiać ból. Już teraz poznajcie sposoby na skuteczną walkę z nimi!

Zielone pomidory

Pomidory należy jedynie pokroić, a następnie nałożyć na skórę z przebarwieniami. Kluczem do sukcesu jest tutaj to, aby pomidory były zielone, jak najbardziej niedojrzałe!

To właśnie w takich produktach można znaleźć solaninę, a więc organiczny chemiczny związek, który w podaniu doustnym potrafi być niebezpieczny, jednak w leczeniu zmian skórnych jest całkowicie bezpieczny, a co najważniejsze w pełni skuteczny.

Pokrojonego pomidora należy zostawić na skórze przez około 2-3 minuty. Po takim czasie skórę należy nawilżyć kremem nawilżającym. Pajączaki stają się niewidoczne po około 10-dniowej kuracji. Skutecznym zamiennikiem niedojrzałych pomidorów są również surowe ziemniaki.

Ocet jabłkowy

Należy przygotować wacik, który następnie namaczamy octem jabłkowym. Namoczonym wacikiem nacieramy miejsce, w którym widoczne są pajączaki. Taki proces należy regularnie wykonywać przez miesiąc po około 3 razy dziennie.

Uwaga! W przypadku tej metody należy pamiętać, aby nie stosować jej na twarzy, ponieważ może powodować podrażnienie skóry!

Który sposób najlepiej sprawdził się u Was?

Copy
You might also like

Comments are closed.

error: Content is protected !!