Oto skuteczny sposób na zdrowe, piękne włosy, odkąd stosuje ten środek. Moje włosy lśnią i są zadbane.

Każda kobieta marzy o lśniących i zdrowych włosach.

Jednak by móc cieszyć się piękną fryzurą na trwałe należy pamiętać o dobrze dobranej i regularnej pielęgnacji. Chyba nikogo nie trzeba przekonywać, że najlepsze są naturalne, sprawdzone sposoby na włosy. Nasze babcie znały ich mnóstwo, warto skorzystać z ich doświadczenia.

Mleko i miód

Zastosowanie maseczki z mleka i miodu gwarantuje nam fryzurę jak prosto po wizycie w gabinecie fryzjerskim. Połączenie tych składników odżywia i wzmacnia strukturę włosa – staje się on mocny i lśniący.

Piwo

Ten napój nie tylko gasi pragnienie, jest również źródłem wielu cennych dla zdrowia włosów składników. Zawartość chmielu, słodu oraz drożdży sprawia, że płukanka z piwa odżywia mieszki włosów. Po takim zabiegu włosy szybciej rosną i są wyraźnie zdrowsze.

Olej rycynowy

Jeśli chcesz, by Twoje włosy były grubsze oraz błyszczące stosuj regularnie olej rycynowy. Jego używanie przyczynia się również do szybszego wzrostu włosów.

Banan

Ten owoc dodaje energii również włosom. Stosowanie maseczki z banana odżywia i nawilża. Włosy stają się lśniące i mocne. Jeśli masz problem z rozdwojonymi końcówkami, taka maska pozwoli Ci o nim zapomnieć.

Ocet jabłkowy

Ten specyfik zapobiega wypadaniu włosów. Ocet jabłkowy wzmacnia także cebulki włosów, a to sprawia, że rosną mocne i zdrowe. Stosowanie płukanki z octu pomaga domknąć łuski włosa, a co za tym idzie, staje się on gładszy i bardziej błyszczący.

Aloes

Znany ze swych właściwości łagodzących i kojących aloes. Podobny wpływ ma również na włosy. Dodatkowo koi przesuszoną skórę głowy, wspomaga walkę z łupieżem oraz zapobiega wypadaniu włosów. Po użyciu aloesu włosy stają się miękkie i podatne na układanie.

Jeśli nasze babcie stosowały te naturalne sposoby na włosy i sprawdzały się doskonale – warto stosować je regularnie.

Nie wydając majątku w drogeriach możemy zadbać o swoje włosy korzystając z dobrodziejstw natury – składników, które niemal każdy posiada w swoim domu. 

Copy
You might also like

Comments are closed.

error: Content is protected !!