Podpal liść laurowy w domu i zostaw na 10 minut. Będziesz zaskoczona efektem.

Liście laurowe stosowane są od dawna w polskiej kuchni. Aromat wydobywający się z liści doskonale poprawia smak wielu potraw.

Mało kto wie, jakie jeszcze posiadają niezwykłe właściwości.Wypróbuj koniecznie. Podpal w pomieszczeniu jeden listek laurowy lub kilka i pozostaw na podstawce na kilka minut. Opuść pokój na ten czas.

Wracając do pomieszczenia poczujesz unoszący się charakterystyczny zapach. Teraz dowiesz się, że woń ta odpowiedzialna jest za wytwarzanie się endorfin, tak bardzo teraz wszystkim potrzebnych. Uspokoi Nas, pozwoli się wyciszyć, ukoi nerwy.

Masz kłopoty ze snem lub ktoś z Twoich bliskich?

Nie sądziłeś, ale woń z liścia laurowego pomaga także na problemy z zasypianiem, dodatkowo delikatnie oczyszcza drogi oddechowe, co także sprzyja na lepszy sen.

Komary latem? Nie ma skutecznego sposobu?

Otóż jest. Zapach wydobywający się z podpalonych liści odstrasza je skutecznie. Czyli dla Nas jest to sposób na wyciszenie, a dla komarów na odstraszenie. Jest to najbezpieczniejszy sposób na odstraszenie komarów niż kupowanie i rozprzestrzenianie w pomieszczeniach środków chemicznych mających to samo zadanie.

Przekaż znajomym, niech oni także dowiedzą się o tych nie zwykłych właściwościach zapachu liścia laurowego.

Copy
You might also like

Comments are closed.

error: Content is protected !!