Ból podczas podnoszenia ręki do góry jest uciążliwy i nie pozwala normalnie funkcjonować. Mamy na to sposób.

Dzisiaj w artykule przedstawimy kilka cennych rad od Mistrza Mu Yuchun. Proste techniki leczenia przyjdą z pomocą i złagodzą ból barku.

Wiele osób uskarża się na bóle barkowe. Prowadzą one do tego, że ciężko jest podnieść rękę czy ją przesunąć w bok. Powodem takich problemów jest chrząstka, która jest zamknięta, sztywna lub ściśnięta. Takie problemy sprawiają, że ramię jest obciążone i ciężko z nim funkcjonować.

Jeśli Twoje ramie wydaje się ciężkie, a do tego jest słabe to przeczytaj rady Mistrza Mu Yuchun co zrobić by rozwiązać ten problem. Pokazał On bardzo prosty sposób, który sprawi, że złagodzisz, a nawet całkiem wyeliminujesz ból związany z barkiem.

Jeśli ból jest dokuczliwy, ale nie chcesz sięgać po środki farmakologiczne to te rady są dla Ciebie. Aby złagodzić ból w ramieniu poproś kogoś o pomoc. Potrzebna będzie osoba, która wykona masaż. Najpierw musi wyczuć właściwy punkt na dłoni.

Trzeba go uciskać i masować 20 – 30 sekund Przez ten właśnie punkt przechodzą ważne zakończenia nerwowe. Następnie musisz podnieść rękę i machać nią w górę i w dół. Kolejno z boku na bok, a później w różnych kierunkach. Teraz ten wcześniej wyczuty punkt trzeba nacisnąć jednocześnie z podniesieniem ręki. Rękę podnieś tak wysoko jak tylko jesteś w stanie to zrobić.

Masaż ten przyczynia się do prawidłowego krążenia krwi w ramieniu. Dzięki regularnemu wykonywaniu tego masażu można całkowicie pozbyć się bólu barku.

Copy
You might also like

Comments are closed.

error: Content is protected !!