Wzmacniaj uda, pośladki i brzuch w mniej niż miesiąc: Spalanie tłuszczu w najkrótszym czasie

Jeszcze tylko kilka miesięcy i znów nadejdzie upragniona pora roku — lato, wreszcie będzie można ubrać szorty i krótkie sukienki. Jeżeli tutaj widzisz czerwoną lampkę nad głową, która mówi „musisz schudnąć!” to koniecznie przeczytaj ten tekst.

Siedem prostych ćwiczeń, które możesz wykonywać w domu, pozwolą wysmuklić Twoją sylwetkę, ujędrnią pośladki i pomogą w walce z nielubianą oponką. Efekty zobaczysz bardzo szybko, jeżeli będziesz wykonywać ćwiczenia regularnie.

Na początek kilka ważnych zasad:

  • ćwicz regularnie
  • nie zapominaj o rozgrzewce
  • ćwiczenia powtarzaj 20 – 30 razy w trakcie treningu
  • jeżeli zaczynasz przygodę z ćwiczeniami powtarzaj ćwiczenia 2 razy i stopniowo zwiększaj ich ilość
  • kręgosłup musi być zawsze wyciągnięty
  • ćwiczenia pozytywnie wpływają na postawę ciała

Poniższe ćwiczenia pozwalają wysmuklić uda, zadbają o mięśnie kręgosłupa i wzmocnią mięśnie brzucha, dodatkowo zadbają o inne partie ciała.

Ćwiczenie 1

Ćwiczenie, które pozytywnie działa na wewnętrzną stronę ud. Ułóż się na lewym boku. Nogi zegnij w kolanach, lewą rękę zegnij w łokciu, dłoń połóż pod głową. Drugą rękę ułóż na biodrze. Zewnętrzną nogę unoś do góry. Powtórz ćwiczenie 20 razy lub 30, gdy jesteś zaawansowany. Teraz ułóż się na drugim boku i wykonaj to samo ćwiczenie analogicznie.

Ćwiczenie 2

Ćwiczenie wpływa pozytywnie na wszystkie partie ciała szczególnie na uda-przysiad z wyskokiem. Stań prosto zegnij kolana i wykonaj wyskok. Powtórz je 20 razy i każdego dnia dodawaj po jednym przysiądzie z wyskokiem.

Ćwiczenie 3

Ćwiczenie wpływa pozytywnie na uda, pośladki, brzuch oraz mięśnie kręgosłupa. Ułóż się na plecach, nogi zegnij w kolanach i podnoś miednicę do góry i opuść na dół.

Ćwiczenie 4

Ćwiczenie wpływa na mięśnie brzucha i kręgosłupa oraz pośladki. Ułóż się w pozycji „na czworaka” i unoś do góry najpierw nogę prawą (20 razy), następnie nogę lewą (20 razy).

Ćwiczenie 5

Ćwiczenie pozwoli wzmocnić pośladki oraz uda. Stań w rozkroku, a następnie wykonuj balansowanie góra-dół. Powtórz ćwiczenie 20 razy, jeżeli okaże się to zbyt trudne zmniejsz ilość powtórzeń, z biegiem czasu będziesz w stanie zrobić większą ilość serii.

Ćwiczenie 6

Ćwiczenie wpływa na mięśnie nóg, ramion i kręgosłupa. Ułóż się na plecach, prawą nogę podnieś do góry pod kątem prostym i podnoś miednicę w górę 20 razy. To samo wykonaj podnosząc lewą nogę.

Ćwiczenie 7

Ćwiczenie wzmacnia mięśnie brzucha oraz kręgosłupa, dodatkowo działa pozytywnie na większość partii ciała-to tzw. świeca. Ułóż się na plecach ponieś obie nogi do góry wypychając przy tym biodra. Powtórz 20 razy.

Copy
You might also like

Comments are closed.

error: Content is protected !!