Zastosuj Peeling jelit – Nie myl ze środkiem przeczyszczającym. Jak pozbyć się kilogramów toksyn z organizmu.

Chcesz poznać sposób, żeby pozbyć się naprawdę dużej ilości toksyn ze swojego organizmu? Zastosuj peeling jelit! To zdrowe rozwiązanie, które nie ma nic wspólnego ze środkami przeczyszczającymi.

Nie ma ściśle ustalonej zasady, ile razy w ciągu dnia powinno się wypróżniać. Może to być od 1 do 3 razy dziennie. Część gastrologów uważa nawet, że powinno to następować po pewnym czasie od każdego spożytego posiłku.

Zaparcia, to powód powstawania kolonii grzybów i bakterii, które mogą powodować groźne choroby i zatruwać nasz organizm toksynami. Cierpi przez to całe ciało i wszystkie narządy, a nawet skóra, która staje się wiotka, blada i zaczyna się łuszczyć.

Sposób na oczyszczenie jelit

Prawidłowa praca jelit wymaga rozsądnego wspomagania. Bardzo dobre jest zwiększenie ilości spożywanego błonnika. Warto zjadać dużo owoców, surowych warzyw, do menu można też włączyć otręby. Pracę jelit wspomoże też rezygnacja z produktów pszennych, mleka i skrobi! Dobrze jest się dodatkowo wpomóc specjalnym napojem, na który przepis poznasz za chwilę.

Składniki oczyszczającego napoju:

  • 3 płaskie łyżki nasion lnu
  • pół szklanki płatków owsianych do gotowania
  • 10 średnich truskawek (lub garść innych ulubionych owoców, np. malin lub porzeczek)
  • 1 jabłko albo 1 gruszka
  • 4 liście szpinaku
  • 150 ml czystej wody

Jak zrobić napój i jak go dawkować?

Na dzień przed przygotowaniem płatki owsiane 100 ml wody, dodaj len i wstaw do lodówki. Rano zmiksuj całość dokładnie blenderem, dodaj resztę składników i zmiksuj je ponownie. Napój pij na świeżo, a pozostałe na dnie resztki możesz spożytkować jako odżywczą maseczkę.

Napój należy pić codziennie przez siedem dni. Na pewno zaskoczy Cię przemiana, która dotknie nie tylko Twojej cery, ale także sylwetki i samopoczucia. Poczujesz się świeżo i młodo, cera będzie promienna, a Twoja talia stanie się znacznie węższa.

Ten jelitowy peeling jest znacznie skuteczniejszy, niż jedzenie wszystkich jego składników z osobna!

Copy
You might also like

Comments are closed.

error: Content is protected !!