Jeśli marzysz o kształtnych, okrągłych biodrach mamy dla ciebie świetną propozycję. Zapoznaj się.

7 wyjątkowych ćwiczeń, które sprawią, że Twoje uda nabiorą seksownego wyglądu. Wykonuj je regularnie, a nadmiar tłuszczu zniknie.

Chcesz zrzucić kilka kilogramów z bioder i sprawić, żeby wyglądały seksownie? Wypróbuj 7 skutecznych ćwiczeń, które sprawią, że uzyskasz wymarzoną sylwetkę. Jeśli biodra to Twój obszar, z którym sobie nie radzisz, nie martw się.

Zestaw poniższych ćwiczeń i odpowiednia dieta może ukształtować każdą sylwetkę. Silna wola, determinacja i regularność to klucz do osiągnięcia wymarzonego celu. Ważny jest też odpowiedni dobór ćwiczeń. Wykonuj ćwiczenia co najmniej 3 razy w tygodniu przez o najmniej 21 dni, a zobaczysz niesamowitą przemianę. Nie zapomnij też o piciu wody!

1. Ćwiczenie

Ćwiczenie to wykonuj przez 30 sekund. Do jego wykonania możesz użyć gumy fitness, co spotęguję działanie. Przeskakuj rytmicznie z jednej nogi na drugą. Zawsze jedną nogę wciągaj do tyłu w krzyż. Pamiętaj również, by zawsze dotknąć przeciwległego ramienia ręką. Plecy mają być proste. Ciało będzie jędrne, a mięśnie napięte po prawidłowym wykonaniu tego ćwiczenia.

2. Ćwiczenie

Przysiad z kopnięciem w bok to podobne ćwiczenia de klasycznego przysiadu. W momencie gdy wracasz do pozycji wyjściowej wykonaj kopnięcie jedną nogą w bok. W przysiadzie plecy są proste, a ciężar ciała zostaje przeniesiony na pięty, pośladki skierowane są w dół. Prawidłowe wykonanie tego ćwiczenia jest wtedy gdy kolana nie wychodzą po za linię palców. Powtarzaj to ćwiczenie przez 30 sekund.

3. Ćwiczenie

To ćwiczenie wykonuj w pozycji na czworaka. Pociągnij stopę w bok, a następnie do pozycji wyjściowej, a na koniec do tyłu. Obróć ją najpierw w jedną, a później w drugą stronę.Plecy przy tym ćwiczeniu pozostają napięte, donie mają być pod ramionami, a kolana mają być ustawione pod kątem prostym. Powtarzaj przez jedną sekundę na każdą stronę.

4. Ćwiczenie

Przejdź do pozycji klasycznej deski, a następnie obracaj tułów na przemian raz w prawo, raz w lewo. Tak by być jak najbliżej ziemi. Ręce mają być zgięte w łokciach, a plecy wyciągnięte.

5. Ćwiczenie

Połóż się na boku. Oprzyj na łokciu. Nogi wyprostuj, a następnie jedną z nich unieś jak najwyżej. To ćwiczenie powtarzaj przez 30 sekund na każdą ze stron.

6. Ćwiczenie

Stan w rozkroku z szeroko rozstawionymi stopami. Przenoś ciężar ciała z jednej strony na drugą prostując jedną z nóg, a drugą uginając. Powtarzaj to ćwiczenie przez 30 sekund.

7. Ćwiczenie

Oprzyj się na łokciu i kolanie, drugą nogę wyciągniętą jak najwyżej unieś trzymając rękę na boku. Wykonuj to ćwiczenie po 30 sekund na każdą ze stron.

Koniec Twój trening został pomyślnie ukończony. Trenuj regularnie co najmniej 3 razy w tygodniu, a szybko wzmocnisz organizm i zobaczysz pierwsze efekty. Powodzenia!

Copy
You might also like

Comments are closed.

error: Content is protected !!