Istnieje teoria, która mówi, że kobiety posiadające któryś spośród pewnych 5 znaków zodiaku są najpiękniejsze. Sprawdź, o które znaki zodiaku chodzi.

Czy istnieje uniwersalne piękno? Jak układ planet wpływa na atrakcyjność kobiet?

Kanony piękna zmieniają się wraz z upływem czasu. Porcelanowa, jasna cera czy lekka opalenizna? Obfite krągłości, a może filigranowa sylwetka? Naturalny wygląd czy widoczne ingerencje zabiegów kosmetycznych? Jak mówi znane powiedzenie – ładne jest to, co się komu podoba. 

Nie jest tajemnicą, że wygląd fizyczny znacząco wpływa na atrakcyjność. Równie wysoką pozycję zajmuje też charakter. Według astrologów osoby urodzone w poszczególnych znakach zodiaku odznaczają się konkretnymi cechami, zarówno aparycji, jak i usposobienia. Czy wiesz, pod jakimi gwiazdami urodziły się kobiety, które uważane są za najbardziej pociągające? Sprawdź w naszym rankingu najatrakcyjniejszych znaków zodiaku!

BYK – wierne perfekcjonistki

Kobiety urodzone wiosną są często przyciągają pełne uznania spojrzenia mężczyzn. Szczególnie dbają o swój wygląd – wytrwale wyciskają siódme poty na siłowni, by mimo upływu czasu zachować nienaganną sylwetkę, niemało czasu poświęcają też na zabiegi pielęgnacyjne – często bywają u fryzjera i kosmetyczki.

Charakter pań urodzonych w znaku Byka jest niezwykle silny. Są ambitne, wytrwałe, chętnie podejmują się nowych wyzwań. Ze względu na dużą dbałość o perfekcyjny wygląd niesłusznie odbierane są jako osoby nieco narcystyczne. Cenią wierność i wartości rodzinne.

BLIŹNIĘTA – pewne siebie indywidualistki

Panie spod znaku Bliźniąt charakteryzują się często nieszablonową urodą. Zdecydowanie jednak mają w sobie trudne do zdefiniowania “to coś”. Mają niezwykły dar podkreślania swoich najmocniejszych stron. Instynktownie wiedzą, jak się dobrze ubrać by nie popełnić modowych wpadek.

Ten znak zodiaku wyróżnia się dużym indywidualizmem oraz pewnością siebie. Kobiety – Bliźnięta zawsze mają swoje zdanie na każdy temat i chętnie nim się dzielą. Posiadają też dużą potrzebę wyrażania siebie nie tylko poprzez uzewnętrznianie swoich opinii, ale również kształtowanie własnego wyglądu. Są mistrzyniami flirtu, szybko nawiązują znajomości, to prawdziwe dusze towarzystwa.

PANNA – rozważne i romantyczne

Wydaje się, że jest to najbardziej kobiecy ze wszystkich znaków zodiaku. Urodzone u schyłku lata panie działają na mężczyzn jak magnes. Wyróżniają się świeżą, dziewczęcą wręcz urodą i długo zachowują młodzieńczy wygląd. 

Mimo pozornej delikatności drzemie w nich ogromna siła. Choć wydają się kruche i potrzebujące wsparcia silnego mężczyzny u boku, potrafią doskonale o siebie zadbać, a nawet stać się prawdziwą opoką w związku. Są inteligentne, spostrzegawcze, jednak potrafią być czułe i romantyczne.

WAGA – nieprzewidywalne i inteligentne

Zmienna natura to cecha rozpoznawcza kobiet spod znaku Wagi. Posiadają doskonałe umiejętności przystosowywania się do dynamicznych realiów, są elastyczne i szybko nabywają wiedzę. Potrafią świetnie odnaleźć się w każdej sytuacji, zarówno, kiedy trzeba zawalczyć o swoje, jak i strategicznie ustąpić pola w bezowocnej dyskusji. 

Różnorodność oblicz Wagi bywa dla mężczyzn intrygująca. Wiedzą, że to kobiety pełne niespodzianek i sprzeczności, partnerki, z którymi nigdy nie będą się nudzić. Panie spod tego znaku cenią piękno, harmonię oraz sztukę.

WODNIK – partnerki doskonałe

To zdecydowanie ideał kobiety. Wodniczki wyróżniają się niezwykle atrakcyjnym wyglądem, a przy tym posiadają wiele pozytywnych cech charakteru. Z tego też powodu nie mogą narzekać na brak adoratorów, którzy lgną do nich jak muchy do miodu. 

Panie Wodniki nie są przy tym narcystyczne lub egoistyczne – wprost przeciwnie! Chętnie otaczają opieką innych, posiadają empatyczną naturę i lubią pomagać. Cenią sobie porządek, autentyczność, szczerość oraz oryginalność.

Jak bardzo typową przedstawicielką swojego znaku zodiaku jesteś? A może całkowicie się z tym rankingiem nie zgadzasz? Niezależnie od tego warto pamiętać, że w każdej kobiecie drzemie piękno – trzeba jedynie uwierzyć w siebie i pozwolić mu rozkwitać!

Copy
You might also like

Comments are closed.

error: Content is protected !!