Jak szybko pozbyć się opuchlizny nóg i worków pod oczami. Jestem zaskoczona skutecznością.

Jak szybko pozbyć się opuchlizny nóg i worków pod oczami? My to wiemy!

Nie jest specjalnie odkrywczym stwierdzeniem fakt, że każda kobieta stara się dbać o swoją urodę! Każda z nas poświęca na to różną ilość czasu i korzysta z wielu różnych metod. Niemniej jednak łączy nas chęć utrzymania włosów w dobrej kondycji, oczyszczania skóry, kontrola wagi.

Są to rzeczy, które przychodzą nam zazwyczaj dość łatwo. Znacznie gorzej idzie nam walka z cieniami i workami pod oczami, które wyglądają nieestetycznie i dodają nam lat. Problem opuchlizny pod oczami ma wiele przyczyn. Są to między innymi: brak snu, alergie pokarmowe, spożywanie zbyt wielu napojów przed snem, nadużywanie alkoholu bądź przegrzewanie organizmu.

Mimo że walka z workami pod oczami wydaje się niemożliwa, nie jest to prawda! Istnieje kilka podstawowych produktów spożywczych, które pomogą Ci zlikwidować ten problem, a które z pewnością znajdują się w Twojej lodówce!

Co będzie Ci potrzebne?

  • pęczek pietruszki
  • jedna średnia marchewka
  • jedna pomarańcza
  • ćwiartka cytryny
  • jedna łyżka nasion lnu
  • 100-150 ml czystej wody

Sposób przygotowania:

Sok z pomarańczy i cytryny wyciśnij i przelej do miski. Marchewkę należy obrać i drobno posiekać. Następnie umyj pietruszkę i również posiekaj. Marchewkę i pietruszkę wrzuć do miski z sokiem z cytrusów i zalej wszystko czystą wodą.

Całość zblenduj na gładką masę. Powstałą mieszankę przecedź i wlej do szklanki. Działanie mieszanki jest najsilniejsze od razu po przygotowaniu. Dodanie cukru do napoju zmniejsza jego skuteczność. Najlepiej spożywać otrzymaną miksturę raz dziennie.

Już po tygodniu stosowania naszego napoju zauważysz pierwsze pozytywne rezultaty!

Nie dość, że mikstura ta wspomaga walkę z opuchlizną, to ma ona również działanie odchudzające. Syci, dodaje energii, a co równie ważne – wzmacnia naturalną odporność organizmu!

Niemniej jednak stosowanie tej mieszanki nie zastąpi zdrowej i zbilansowanej diety. Należy również pamiętać o roli aktywności fizycznej dla prawidłowego funkcjonowania naszego organizmu.

Co więcej, jeśli problem opuchlizny pod oczami nie ustępuje, warto skonsultować go ze specjalistą, gdyż może być on wynikiem poważniejszych problemów ze zdrowiem. 

Copy
You might also like

Comments are closed.

error: Content is protected !!